Gediz
Ticaret ve Sanayi Odası
İnternet sayfasına Hoşgeldiniz.

 

                

1980 Yılında kurulan Odamız bugün geldiği seviye ile bölgemizin en etkin kurumlarından birisi olma başarısı göstermiştir. Bu görevini de layıkıyla yürütmeye devam etmektedir.

Ana ilkesi üyelerine ve dolayısıyla yöresine en iyi hizmeti sunmak olan Odamız, söz konusu dinamikleri harekete geçirmek ve yöre ekonomisine ivme kazandırmak için çabalamış, her zaman daha iyiye ulaşmanın gayreti içinde olmuştur. 32 Yıllık bir maziye karşın Odamızın belirlenen hedeflerin birçoğunu yakaladığını söylemek mümkün ise de Gediz Ticaret ve Sanayi Odası olarak yapılacak daha çok şeyin olduğunun bilincindeyiz. Üyelerimize vermiş olduğumuz hizmet anlayışımızı sürekli iyileştirmeler yaparak; personel ve odamızı daha kaliteli bir hale getireceğiz. ISO 9001:2008 standartlarını tam olarak uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ve odamızı daha ileriye taşıyacağız. Üyelerimizin ihtiyaçlarının en iyi şekilde tatmin edilmesi, sürekli kendimizi yenileyerek kendi kulvarımızda en iyisi olmak, üye memnuniyetini düşünerek belirli kurallar çerçevesinde en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışacağız. Tüm çalışanlarımızla tamamen üye memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile maksimum kalite ve güven anlayışı içinde üyelerimize hizmet vereceğiz.

Bu düşüncelerden hareketle gerek şu anki, gerekse geçmiş dönemde görev alan yönetimlerin kurumsallaşma yolunda dev adımlar atmış olduğu inancını taşıyoruz. Bu yolda emek vermiş çaba göstermiş tüm yönetici arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Ümit ediyorum ki, yapacağımız çalışmalar sonucunda üyelerimizin arzu ettiği bir kurum olup, Oda ile üyeler arasında dev bir köprü kurulmuş olacaktır.

Bu vesile ile yürütmekte olduğum yönetim kurulu üyeliğinin yanında teveccüh gösterip yönetim kurulu başkanı seçen çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm üyelerimize ticari hayatlarında başarı dilerim. Esen kalın.

Saygılarımla

Mesut Naci CEBECİOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı