Gediz
Ticaret ve Sanayi Odası
İnternet sayfasına Hoşgeldiniz.

 

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Naci CEBECİOĞLU toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Naci CEBECİOĞLU mesajına şu şekilde devam etti; "Yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı özel günlerdir. Bayramlar dini ve milli duyguların en üst seviyede yaşanmasının yanı sıra birlik, beraberlik ve bütünleşme zamanıdır.
Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayramı daha birlikte, kutlamanın sevincini yaşamaktayız.
Dini ve milli duyguların, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı bayramlarda, sahip olduğumuz güzellikleri vatandaşlarımızla paylaşmak, toplumumuzun yardım ve desteğe muhtaç kesimine ilgi ve şefkat göstermek büyük önem taşımaktadır.
Bayramlarda önce en yakınlarımızdan başlayarak; akraba, komşu, yoksul ve ihtiyaç sahibi insanları ziyaret etmeli. Bayram gününde onların gönüllerini almalı, muhtaç durumdaki insanlara maddi ve manevi desteklerimizi ulaştırmalıyız. Bu müstesna günün, birlik ve beraberliğe vesile olması temennisiyle, üyelerimizin ve tüm Gediz halkının Ramazan Bayramını en içten dileklerimizle kutlar, bayramın ilçemize ve ülkemize barış, mutluluk, huzur getirmesini dilerim." dedi.