Gediz
Ticaret ve Sanayi Odası
İnternet sayfasına Hoşgeldiniz.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanlığı (GTSO) tarafından dar gelirli 700 aileye gıda yardımı yapıldı. 

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Naci CEBECİOĞLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile birlikte Ramazan ayında hazırladıkları gıda paketleriyle 700 muhtaç aileye gıda yardımı yapıldığını söyledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden Ramazan ayı dolaysıyla muhtaç ailelere gıda yardımı yapılması amacıyla 35 bin lira para gönderildiğini belirten Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Naci Cebecioğlu, gönderilen parayla hazırlanan gıda paketlerinden 70'si Şaphane İlçesi'ne gönderilmek üzere toplam 700 muhtaç aileye dağıtıldığını bildirdi.

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Naci Cebecioğlu, 5 kg. Ay çiçek yağı, 5 kg. Toz şeker, 1 kg. Çay, 3 paket makarna, 2 paket arpa şehriye, 2.5 kg. pirinç ve 1 paket tuzdan oluşturulan gıda paketlerinin 630 adedinin Gediz Merkezde, 70 adedinin de komşu ilçe Şaphane'de bulunan muhtaç vatandaşlara dağıtıldığını ifade ede etti.

Oda Başkanımız Cebecioğlu, "Odalar olarak her yıl Ramazan ayında yaptığımız yardımların devam etmesi bölgemizdeki ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmektedir. Bizde bundan çok mutluluk duymaktayız.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile yardımların dağıtımında araç, işyeri ve akaryakıt desteğinde bulunan Gediz Belediye Başkanlığına, Gediz Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Yönetim Kurulu Başkanlığına, Mavi Nokta  Ltd. Şti ve muhtarlarımız ile tüm emeği geçenlere teşekkür ve şükranlarımı sunarım" dedi.