Gediz
Ticaret ve Sanayi Odası
İnternet sayfasına Hoşgeldiniz.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu,

Kütahya İl ve İlçe Oda Borsa yöneticilerini kabul etti.

 

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı 365 oda borsa seçimleri devam ederken TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu seçimlerini tamamlayan oda ve borsa yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ediyor.

 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, seçimlerini tamamlayan Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, Kütahya Ticaret Borsası, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası, Simav Ticaret ve Sanayi Odası ile Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Kabulde KÜTAHYA TSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Kütahya TB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Gediz TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Naci Cebecioğlu, Tavşanlı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe, Simav TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu ile Kütahya il ve ilçe oda-borsa yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Kütahya ilinin ekonomik yapısı geliştirilmesine yönelik,  oda ve borsalarının yeni dönemdeki projelerin değerlendirildiği ziyaret sonrası Kütahya ili oda-borsaları adına bir açıklama yapan

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral şunları söyledi:

Biz Kütahya heyeti olarak, Sayın Başkanımızı, ziyaret ettik. İyi dileklerimizi sunduk. Kütahya olarak bizim seçim sürecimizde her hangi bir sıkıntımız olmadı gerek borsamızda, gerek merkez il ve ilçe borsalarımızda odalarımızda, herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Bütün seçimlerimiz bizim tek liste ile yapıldı. Bu ortak anlayış teveccüh gördü, böylelikle geldik. Önümüzdeki dönemde Odalar Birliğinin seçimi var. Odalar Birliğinin bir şansı olduğunu düşünüyoruz. Bu şansta Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu. Ben kendisi ile çok uzun zamandan beridir çalışıyorum. Yine gönlümüz arzu eder ki, bu dönemde de, bundan sonraki dönemde de, Sayın Hisarcıklıoğlu başkanımız olarak hizmet versin. Bir laf vardır. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz diye. Sayın başkanın hizmetlerini görüyoruz biliyoruz. Daha iyisini yapabilecek böyle bir kimse var mıdır? Şu an için görünen kimse yok. Olabileceğine dair tahminleriniz var mı derseniz, onlarda çok yok. İnşallah, Hisarcıklıoğlu önderliğinde, odalar birliği kendisini daha çok geliştirecek. Ülkemize ve ekonomiye daha çok hizmetler verecektir diye düşünüyorum.”